Přidáno 19.11.2015

Tepelný most, tepelné ztráty u rodinného domu

Pociťujete doma zimu? Máte vysoké náklady za vytápění? Tvoří se vám plíseň? Termovizní kamerou jsme schopni odhalit tepelný most nebo rosný bod.

Při měření u vás v domácnosti jsme schopni s vámi celou záležitost prokonzultovat tak, abychom našli možnosti a jakousi finanční rozvahu při řešení těchto záležitostí. 
Z naší databáze termosnímků z projektu TERMO OBCÍM vám přinášíme ukázky těch nejzajímavějších tepelných mostů: Viditelné anomálie (červené vyobrazení) na překladech a věnci. Vstupní dveře taktéž nevyhovující. Objekt v rámci úsporných opatření potřebuje zateplit a změnit způsob vytápění.Objekt má slabá místa v oblasti balkónových lodžiích a skleněných výplní. Investice do zateplovacího systému je pro tento objekt vhodná. Tepelný most nad oknem (červená barva). Doporučeno prověřit projektovou dokumentaci.Starší objekt s velkou obytnou plochou je nevhodné zateplovat díky velkým investičním nákladům do zateplovacího systému. Je doporučena změna způsobu vytápění a výměna rozvodů a topných těles.Tepelné ztráty u této stavby jsou v podlaze. Zřejmě chybějící izolace.Dřevěná roubenka a její tepelné ztráty vyobrazeny červenou barvou (ve štítu střechy). Viditelné tepelné mosty (červené barva) v místě věnce a na překladech nad okny. Obvodové zdivo vykazuje také tepelné ztráty. 

Termosnímek

  • Vyhledej svůj termosnímek
    město:
    ulice:  • Váš termosnímek
    vložte kód: