Přidáno 5.2.2015

Pozor na "akční" nabídky termovizního měření!

Buďte opatrní na různé akční nabídky reklamních letáků na termovizní měření! Né vždy inzerují konečnou cenu!

Dost často se nám stává, že firmy rozšiřují svoje služby doplňkovou službou termovizního měření objektů... Chceme upozornit na riziko nízké odbornosti těchto nabídek, které se prozrazují už v inzerovaném letáku. Termokamery jsou určitě v pořádku i když od nás mají nižší rozlišovací schopnost a tudíž "termofotograf" musí provést více termosnímků, za které zákazník musí zaplatit. Další jejich poutavou nabídkou je akční cena, která není bohužel konečná!

V tomto případě společnost Galance internet z Městce Králové, která provozuje hlavně internet koncovým zákazníkům je u nás neodbornou konkurencí s mlživými informacemi na "akčním" letáku. Jako další jejich nepozornost je odlišnost akční ceny na letáku a na jejich internetových stránkách!

Rozlišujte při nabídkách termovizního měření a ptejte se na:

1. Máte odborné školení zacházení s termovizní kamerou a měření infračerveného záření?

2. Jaké rozlišení termosnímku pořizuje Vaše termokamera?

3. Jak postupujete při termovizním měření v objektu?

4. Kdo analyzuje pořízené termosnímky?

5. Co je výstupem termovizního měření?

6. Jste schopni nám komplexně pomoci při řešení naší situace nebo dalším postupu?

7. Vaše reference...

8. Cena.


Marketingové sdělení některých letáků je někdy velice kreativní a hlavně zavádějící pro koncového zákazníka! Místa, kde v létě proniká nadměrné teplo do Vašeho domu je skutečně matoucí... Leták informuje o akční ceně 1490,- i když na jejich stránkách je zřejmě akční nabídka z minulého roku za 990,-. Neberte proto akční nabídky jako ty nejlepší službu!


Akční cena inzerovaná na internetových stránkách, která bohužel neodpovídá akčnímu letáku kde je cena odlišná!Naše cena termovizního měření...
 

Termosnímek

  • Vyhledej svůj termosnímek
    město:
    ulice:  • Váš termosnímek
    vložte kód: