Měření tepelných ztrát a úniku tepla z domu

Tepelná ztráta domu je díky termosnímku přesné určení problému. Pro vizuální zobrazení tepelné ztráty objektu využíváme termovizní kamery s vysokým rozlišením za použití širokoúhlého objektivu. Díky němu dokážeme vyhodnotit únik tepla i v úzkých či obtížně dostupných místech v prostorách zástavby. Měření úniku tepla z domu se provádí pouze v topné sezóně a za specifických klimatických podmínek, které si hlídáme za vás. Pro zjištění konkrétního výpočtu energetické náročnosti budov je nutné zpracovat tzv. energetický posudek. 

S měření úniku tepla máme velké zkušenosti v Hradec Králové kde jsme před 7 lety začínali s prvním měřením. Postupem času jsme rozšířili naší působnost v Praze, ve Zlíně, na Vsetíně a také ve Středočeském kraji. Tepelná ztráta domu se dá také vyčíslit např. průkaz energetické náročnosti budov (PENB). Město Praha je pro nás druhou mateřskou základnou díky velké poptávce.

Naše reference:

Na termovizní snímku jsou viditelné tepelné mosty hlavně v oblasti věnce objektu (červená barva). Tento objekt je na dnešní dobu z hlediska izolačních vlastností obvodových stěn nevyhovující a proto také bude mít vysoké náklady na vytápění. Doporučujeme provést kompletní zateplení obvodových stěn a také komplexně řešit způsob odvětrávání jako prevenci před tvořením plísní na stěnách zevnitř objektu.


Neváhejte nás kontaktovat pro objednávku měření tepelných ztrát vašeho objektu.

 

Termosnímek

  • Vyhledej svůj termosnímek
    město:
    ulice:  • Váš termosnímek
    vložte kód: