Nejčastější zakázky na termovizní měření, kde jsme schopni nalézt příčiny a nabídnout řešení:

1. Kontrola novostavby - zákazník, který se chce ujistit, že je na dodané stavbě na klíč vše v pořádku.

2. Zjištění tepelných mostů u starších objektů - poradenství ohledně investic do zateplení objektu, zhodnocení následků či rizik.

3. Vlhkost, plíseň - problémy, které jsou skoro v každé domácnosti a jsou rizikové pro náš organismus.

4. Poruchy nebo havárie topné soustavy - unikající voda ve stěně nebo v podlaze je někdy obtížně zjistitelnou závadlou, ale i v tomto směru máme své zkušenosti.

5. Odhalení narušení stropní izolace - nalezení děr nebo průduchů ve stropních konstrukcích.

6. Kontrola elektroinstalace - prevence proti požáru v rozvodnách a rozvaděčích 230/400V.

7. Termovizní měření velkých měst a obcí - projekt TERMO OBCÍM, který je založen na termovizním měření všech objektů v obci.Cena termovizního měření od 1700,-

Ukázka termovizního měření (Praha) rodinného domu bez zateplení

Termovizní měření objekt Praha - ukázka termosnímku objektu, který vykazoval tepelné mosty.Termovizní měření - naše fakta

Termovizní měření ve vysoké kvalitě, s individuálním přístupem k zákazníkovi, je naše hlavní know-how.

Náš postup při domlouvání zakázky se zákazníky je orientován zejména na povětrnostní podmínky, které jsou nejdůležitějším faktorem při termovizním měření. Abychom Vám mohli vyhovět z hlediska časových omezení a termínů, pracujeme i o víkendech a svátcích!

Naše termovizní kamera FLUKE 32 se širokoúhlým objektivem dokáže díky vysokému rozlišení termo odhalit i ty nejmenší anomálie (nedostatky). Vzhledem k těmto kvalitám dokážeme nasnímat požadovaný objekt s menším počtem termosnímků a tím zároveň ušetřit Vaše peníze!

Při termovizním měření využíváme také několik pomocných přístrojů na měření teploty a vlhkosti, které po dohodě zapůjčujeme zákazníkům pro dlouhodobý monitoring. Nově zapůjčujeme měřící přístroje pro měření koncentrace CO2.

Samotné termovizní měření je časově náročné dle složitosti objektu a také dle dotazování ze strany zákazníka. V ceně je zahrnuta i odborná konzultace, která pomůže při řešení nedostatků (např. vlhkost, plíseň). Dokážeme doporučit také produkty, které se osvědčily při jiných instalacích v objektech, kde byly zjištěny shodné problémy. Celou zakázku uzavíráme vždy výstupním termovizním protokolem, který mimo jiné také slouží jako podklad pro případnou reklamaci zjištěných závad u zhotovitele. Termovizní měření provádíme: Praha, Hradec Králové, Zlín, Vsetín.


  • enviom-pro-s-r-o
  • lepsi-misto
  • aw-domy-s-r-o
  • uceeb
  • nemoinspekt
  • insight-home-a-s
  • aviationzoom-cz
  • hmr-system-s-r-o